24033

Hotel Girasole*** | Od 12290 Kč

Zimní dovolená v lyžařském středisku Bormio, ubytování v oblíbeném hotelu Girasole přímo u sjezdovky! Děti do 6,99 let na přistýlce zdarma

 • Ubytování v hotelu Girasole*** přímo u sjezdovky Bormio 2000
 • Panoramatický výhled
 • Sluneční terasa
 • Dítě do 6,99 let na přistýlce gratis
 • Nápoje k večeři jsou zahrnuty v ceně (voda, víno, nealkoholické nápoje)
 • Lyžování v Bormiu na pomezí se Švýcarskými hranicemi
 • Skipas na 6 dní platí pro oblast Bormio, Santa Catarina a San Colombano pouze k pobytu na 7 nocí
 • Zkrácené termíny na 3/4/5 nocí jsou bez skipasu
 • Městské lázně Bormio a lázeňský komplex vytesaný do skály

Kromě Livigna si zalyžujete na celé Alta Valtellině

Oblíbené lyžařské středisko Bormio leží na hranicích se Švýcarskem. Čeká na Vás přes 100 km sjezdovek, 39 km dlouhých běžeckých tratí, moderní lanovky a úctihodná převýšení. Středisko je známé díky pravidelnému pořádání světového poháru v alpském lyžování. Bormio je vhodné pro lyžaře všech úrovní. Pro méně zkušené lyžaře a pro rodiny s dětmi středisko nabízí pět modrých sjezdovek v délce 600-1950 m. Nejnáročnější lyžaři jistě ocení 2 černé sjezdovky – Betulle a Valbella. V Bormiu si na své přijdou i milovníci freeridu a nočního lyžování. Snowboardisty potěší 500 m dlouhý snowpark všech obtížností. Bormio nabízí zábavu i po lyžování. Relaxovat můžete v moderním wellness centru Bormio Terme nebo můžete navštívit staré termální lázně přímo vytesané do skály. V městečku Bormio zavítejte do muzea nebo na zimní stadion. Samozřejmostí je množství barů a restaurací.

Ubytování v hotelu v srdci Bormia 2000

Hotel v alpském stylu je situován u přestupu kabinové lanovky vedoucí z Bormia města do Bormia 3000, v areálu nazvaném Monte Vallecetta. Městské centrum je vzdáleno cca 9 km od hotelu.
Pro Vaše pohodlí je hotel vybaven recepcí s centrálním trezorem, výtahem, diskotékou, barem, jídelnou, společenskou místností s TV, WiFi (za poplatek), úschovnou lyží, stolním tenisem, saunou, fitness centrem, restaurací a hudebním clubem. Hotel má vlastní parkoviště, které je pro hotelové hosty zdarma.
Hotel nabízí pokoje typu standard a superior. 2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají vlastní sociální zařízení, topení, telefon, SAT/TV a trezor.
Check in je možný od 14.00, check out do 11.00. Domácí zvířata jsou povolena na vyžádání.

Stravování formou polopenze

 • Snídaně formou bufetu
 • Večeře výběr z menu o 3 chodech
 • Nápoje jsou zahrnuty v ceně ubytování (voda, víno, nealkoholické nápoje)

Informace o skipasech

V ceně zájezdu je skipas na 6 dní platný pro oblast Bormio, Santa Catarina a San Colombano.

Skipas na méně než 6 dní a termíny mimo sobota – sobota není zahrnut v ceně
zájezdu, ale dá se u CK vyžádat.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.