Kouzelný hotel

Hotel Meuble Sertorelli Reit*** | Od 6490 Kč

Poloha:

Zimní dovolená v historickém městě s termálními prameny

  • Ubytování v hotelu Meublè Sertorelli Reit*** se snídaní
  • Rozsáhlé termální prameny nad městem
  • Zastávka skibusu 20 m od hotelu
  • Přes 100 km sjezdovek, snowparky i termály
  • V ceně skipas na 6 dní pro oblast Bormio + Santa Catarina + San Colombano

Lyžování v oblíbeném středisku Bormio

Bormio je jedno z nejznámějších lyžařských středisek v Itálii. Turisté přicházejí hlavně kvůli mistrovství světa ve sjezdovém lyžování. Toto více než 2000 let staré město je známé také díky svým léčivým pramenům a termálním lázním. Navštívit můžete zrekonstruované, celoročně otevřené, termální lázně Bormio Therme nedaleko centra města, které nabízí vnitřní a venkovní bazény s teplotou vody 37-40 stupňů Celsia, tobogán, relaxační zónu, saunu a turecké lázně. Vysoko nad městem se nachází ještě rozsáhlejší termální komplex Bagni Nuovi se čtyřmi zónami s venkovními bazény a relaxačními vanami v zahradě a Bagni Vecchi s šesti zónami s venkovními bazény a termálními koupelemi. Lyžařské středisko Bormio lze rozdělit na část u města Bormio s vrcholem Cima Bianca a vzdálenější Santa Caterina. S více než 10 lanovkami a 50 kilometry sjezdovek může Bormio bez výjimek naplnit očekávání každého příznivce alpského lyžování. Se skipasem Bormio e Valli si užijete lyžování nejen v Bormiu, ale i v přilehlých areálech Santa Caterina a San Colombano. Celkem se tak můžete těšit na více jak 100 km lyžařských tratí. V Bormiu 2000 je snowboard park a v okolí je 40 km tras, zejména poblíž areálu San Colombano.

Ubytování v hotelu Meuble Sertorelli Reit***

Malý kouzelný hotel v centru Bormia leží cca 1 km od sjezdovek a skibus zastavuje 20 m od hotelu. Obchody a restaurace jsou cca 50 m od hotelu. Mezi vybavení hotelu patří recepce (9.00 – 22.00), jídelna, WiFi připojení, společenská místnost s TV, výtah, úschovna lyží, zahrada, sluneční terasa a garáž. Pokoje jsou dvoulůžkové a mají možnost 1 přistýlky. Disponují vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem, SAT/TV, minibarem, trezorem a Wi-Fi připojením. K dispozici také pokoj typu Suite pro 3 nebo 4 osoby se stejným vybavením. Check in od 16.00, check out do 11.00. Domácí zvířata nejsou povolena. V ceně ubytování máte snídani formou bufetu.

Informace o skipasech

V ceně máte skipas na 6 dní pro oblast Bormio + Santa Catarina + San Colombano.

Skipas na méně než 6 dní není zahrnut v ceně zájezdu, ale dá se u CK vyžádat.

Důležité informace o zájezdu

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.